wtorek, 29 grudnia 2015

Narzędzia do pracy

Zrobią za ciebie 95% pracy

niedziela, 27 grudnia 2015

Coraz więcej ludzi zarabia w ten sposób










Pasta do zębów z olejem kokosowym bez fluoru

Olej kokosowy jest alternatywą dla stosowania komercyjnych produktów higieny jamy ustnej zawierających fluor i inne chemikalia. Zapobiega nie tylko próchnicy oraz hamuje rozwój większości szczepów bakterii i drożdżaków. Ważne, aby używać oleju kokosowego nierafinowanego i tłoczonego na zimno.


sobota, 26 grudnia 2015

Gruby portfel

Tym razem nie o odchudzaniu a wprost przeciwnie jak sprawić żeby TWÓJ PORTFEL PRZTYŁ
kliknij na portfel i dowiedz się jak to zrobić
 Poczytaj, obejrzyj i ZDECYDUJ

wtorek, 22 grudnia 2015

Olej kokosowy-

Znalazłam trochę ciekawych informacji o oleju kokosowym. Sama od jakiegoś czasu go stosuję, nie tylko do przyrządzania potraw ale także do użytku zewnętrznego. Skóra po posmarowaniu olejem jest aksamitna i cudownie pachnie.

Połowę zawartości oleju kokosowego stanowi kwas laurynowy, przekształcający
się w organizmie w monolauryn. To związek chemiczny, który w dużych ilościach
znajduje się tylko w dwóch produktach: oprócz kokosa zawarty jest w mleku matki, gdzie jest bardzo ważnym elementem budowania odporności rozwijającego
się organizmu. Ma on silnie bakteriobójcze i wirusobójcze właściwości, niszczy
drobnoustroje pokryte otoczką lipidową (zalicza się do nich m.in. wirus HIV,
cytomegalowirus, wirus opryszczki, przeziębienia, a także bakteria
Helicobacter pylori, wywołująca wrzody żołądka i nowotwory układu
pokarmowego).

czwartek, 17 grudnia 2015

Mioje zioła szwedzkie

Na zdjęciu moje zioła szwedzkie które zalałam wódką żytniówką, z tego słoja po 14 dniach odlałam w mniejszą buteleczkę do użytku codziennego, a te w słoju dalej stoją i nabierają mocy im dłużej stoją tym ich właściwości są lepsze
Wskazania
Profilaktycznie zaleca się przyjmować 1 łyżeczkę nalewki rano i wieczorem, rozcieńczoną wodą.
Przy różnego rodzaju niedomaganiach - zażywać 3 łyżeczki dziennie. W razie poważniejszej choroby 2-3 łyżki stołowe dziennie (każdą łyżkę należy podzielić na dwie porcje i po rozcieńczeniu w 1/8 litra herbatki ziołowej pić około 30 minut przed i po posiłku). 
Do stosowania zewnętrznego należy nasączyć ziołami kawałek waty/ligniny i przyłożyć na wcześniej posmarowaną tłustą maścią ranę oraz obwiązać bandażem lub chustą na ok. 2-4 godziny.
Alkohol wysusza skórę, dlatego też należy zawsze pamiętać o odpowiednim jej natłuszczeniu!

Ja używam ziół na moje zwyrodniałe bolące stawy w następujący sposób w/g przepisu w książce"Apteka Pana Boga",Rano i wieczorem 30 min przed posiłkiem szklanka zaparzonego skrzypu i 1 łyżka ziół szwedzkich rozcieńczona w pół szklanki naparu z pokrzywy, połowa tego naparu 30 min przed posiłkiem i druga połowa po posiłku. W ciągu dnia dodatkowo 4 szklanki naparu z  pokrzyw. Stosuję je ok 3 tygodni i czuję wyraźną poprawę
W starym rękopisie napisano, kiedy i w jaki sposób stosować szwedzkie zioła

1. Zawroty i bóle głowy, poprawa pamięci i funkcji mózgu – częste wąchanie ziół, zwilżanie nimi czubka głowy lub przykładanie na głowę ściereczki zmoczonej w ziołach.
2. Zmętnienie, zaczerwienienie i wszystkie dolegliwości oczu – nawet gdy występuje stan zapalny, gdy wzrok jest osłabiony, a widzenie zaburzone. Skutecznie chronią również przed jaskrą, jeżeli w odpowiednim czasie zwilża się delikatnie nalewką kąciki oczu lub po uprzednim natłuszczeniu powiek, kładzie na zamknięte oczy lnianą ściereczkę zwilżoną nalewką.
3. Krosty, wysypki, strupy – w nosie lub gdziekolwiek na ciele mogą być wyleczone jeśli dokładnie i często zwilżymy je nalewką.
4. Ból zęba – gdy doskwiera nam ból należy rozcieńczyć łyżkę stołową nalewki niewielką ilością wody i płukać jamę ustną, przetrzymując w niej płyn przez jakiś czas. Można też zwilżać bolący ząb szmatką nasączoną nalewką. Zazwyczaj ból zęba szybko ustępuje, a stan zapalny cofa się.
5. Pęcherze na języku – oraz wszelkie inne uszkodzenia należy starannie zwilżać ziołami a problem ustąpi w krótkim czasie.
6. Zapalenie, zranienie gardła i problemy z połykaniem – należy zażywać po kilka kropli nalewki 3 razy dziennie (rano, w południe, wieczorem) wolno ją łykając. Problem szybko ustąpi, a gardło wróci do formy.
7. Skurcze żołądka – w tym wypadku przy każdym ataku powinno się zażyć jedną, pełną łyżkę stołową nalewki.
8. Kolka – przy kolce należy zażyć 3 pełne łyżki nalewki, powoli jedna po drugiej. Ból powinien szybko ustąpić.
9. Wzdęcia, zaparcia – jako że nalewka działa wiatropędnie szybko pomaga w tych dolegliwościach oraz innych dolegliwościach żołądkowo-jelitowych.
10. Złe trawienie – są bardzo dobrym lekiem żołądkowym.
11. Ból woreczka żółciowego – zażywać codziennie rano i wieczorem po łyżce stołowej a na noc robi się okłady. Wszystkie bóle szybko mijają.
12. Obrzęki – przez 6 tygodni zażywać rano i wieczorem po jednej łyżce stołowej kropli rozcieńczonych winem.
13. Ból i szum w uszach – włożyć do ucha wacik zwilżony ziołami szwedzkimi. Zabieg jest bardzo skuteczny czasami może nawet przywrócić utracony słuch.
14. Bóle macicy – podajemy przez 3 dni rano po jednej łyżce nalewki w czerwonym winie. Pół godziny po zażyciu kropli należy pójść na spacer, po czym można zjeść śniadanie (unikać mleka). Zioła nie powinny być łączone z mlekiem.
15. Ułatwienie porodu – w ostatnich 14 dniach ciąży podawać rano i wieczorem po 1 łyżeczce. Aby przyśpieszyć bezbolesne uwolnienie łożyska podawać co 2 godziny łyżeczkę do kawy nalewki tak długo, aż łożysko odejdzie.
16. Zapalenie piersi, zastój pokarmu – w przypadku zastoju wydzielania mleka po porodzie należy przykładać wilgotne ściereczki nasycone nalewką i dolegliwości szybko ustąpią.
17. Ospa wietrzna – dzieciom w zależności od wieku podajemy odpowiednią ilość kropli rozcieńczonych wodą. Gdy strupki zaczną przysychać warto je często zwilżać nalewką aby nie pozostały żadne ślady czy blizny.
18. Pasożyty, tasiemce – kroplami można się pozbyć różnego rodzaju robaków czy pasożytów. Dawki w przypadku dzieci powinny być dobrane względem wieku. Nawilżoną kroplami szmatką obwiązujemy na pępku i pilnujemy aby cały czas była wilgotna.
19. Żółtaczka, opuchnięta wątroba – zażywać 3 razy dziennie łyżkę stołową kropli oraz robić okłady na wątrobę.
20. Zioła pomagają przy Hemoroidachleczą nerkiwyprowadzają z melancholii i depresji, pobudzają apetyt i trawienie oraz usuwają wszystkie złe płyny z organizmu.
21. Guzy krwawnicze (hemoroidy) – aby je leczyć należy zewnętrznie przykładać wacik nasączony nalewką, co powoduje zwiększenie płynności krwi oraz przeciwdziała pieczeniu i swędzeniu. Dodatkowo należy zażywać krople doustnie przed snem.
22. Omdlenia – należy choremu podać doustnie 1 łyżkę kropli, a szybko dojdzie do siebie (Uwaga! W przypadku całkowitej utraty przytomności lub w czasie ataku padaczki istnieje ryzyko zachłyśnięcia się nalewką)
23. Bóle spastyczne – podać krople, bóle powinny szybko ustąpić.
24. Gruźlica – zażywać nalewkę codziennie rano, na czczo przez okres 6 tygodni.
25. Zaburzenia miesiączkowania – gdy występuje brak krwawienia lub jego nadmiar, należy zażywać krople przez 3 dni i powtórzyć 20 razy, a wszystko wróci do normy.
26. Białe upławy – również leczy tą dolegliwość.
27. Padaczka – podawać nalewkę ponieważ wzmacnia on zarówno zaatakowane nerwy jak i cały organizm oraz usuwa wszystkie choroby.
28. Leczy porażenia, usuwa zawroty głowy i mdłości.
29. Ospa i róża – leczy zaognione ślady.
30. Gorączka – w przypadku temperatury, osłabienia lub dreszczy dajemy choremu 1 łyżkę stołową kropli i jeżeli jego organizm nie jest obciążony innymi lekami, w krótkim czasie powinien dojść do siebie.
31. Rak, blizny po ospie, brodawki, popękane dłonie – gdy rana jest stara, ropiejąca lub pokryta „dzikim mięsem” przemywamy ją białym winem, a następnie przykładamy ściereczką zwilżoną kroplami. Znikają nowotwory, dzikie mięso znika, rana zaczyna się goić i bóle ustępują.
32. Różnego rodzaju rany – cięte, kłute czy nawet stare rany postrzałowe o ile często je się zwilża. Lnianą szmatkę należy nasączyć nalewką i przykryć ranę. W szybkim czasie ból ustąpi i nie dojdzie do zapalenia ani gnicia.
33. Blizny, zranienia, cięcia – aby nalewka zadziałała należy 40-krotnie zwilżyć bliznę lub dowolną ranę. Miejsca leczone tym sposobem nie pozostawiają żadnych blizn.
34. Przetoki – nawet te, które wydają się nieuleczalne czy bardzo stare.
35. Oparzenia – spowodowane przez tłuszcz, gorącą wodę czy ogień. Chore miejsce należy ciągle i bardzo starannie nawilżać kroplami. Unikniemy powstawania pęcherzy, gdyż odprowadzany będzie nadmiar ciepła. Krople wyleczą również ropiejące pęcherze.
36. Guzy i plamy – które powstały w wyniku ucisku czy uderzenia.
37. Przywróci utracony smak – u osób jedzących bez apetytu.
38. Niedokrwistość – przywracają utracone rumieńce. Jeżeli będziemy zażywać krople codziennie rano przez odpowiedni okres czasu, oczyszczają one krew i mają działanie krwiotwórcze, a także poprawiają krążenie.
39. Bóle reumatyczne – zażywać krople rano i wieczorem, a na bolące miejsca przykładać szmatki zwilżone nalewką – bóle kończyn ustąpią.
40. Odmrożone ręce i nogi – leczą nawet gdy powstały otwarte rany. Najczęściej jak to możliwe, a w szczególności na noc, przykładać na odmrożone miejsca ściereczkę zwilżoną nalewką.
41. Bolące odciski – przykładać waciki zwilżone nalewką i pilnować aby bolące miejsca były cały czas wilgotne. Po 3 dniach bolące odciski same odpadną lub zmiękną do tego stopnia, że będzie je można bezboleśnie usunąć.
42. Rany w skutek pogryzienia przez wściekłe psy czy inne zwierzęta. Użycie kropli spowoduje gojenie ran i unieszkodliwienie wszelkich toksyn. Rany należy obkładać szmatką zwilżoną kroplami.
43. Dżuma – oraz inne choroby zakaźne mogą być leczone nalewką. Należy zażywać krople często w ciągu dnia. Leczy ona wrzody, guzy i pęcherze dżumy, nawet gdy występują w gardle.
44. Bezsenność – kto ma problemy ze snem powinien zażyć krople przed snem. Na tle nerwowym należy przyłożyć na serce szmatkę zwilżoną rozcieńczonymi kroplami.
45. Na wytrzeźwienie – zażycie 2 łyżek nalewki pomaga pijanemu wytrzeźwieć.
46. Dla zdrowotności – kto zażywa codziennie rano i wieczorem krople, nie potrzebuje żadnych innych lekarstw. Zioła szwedzkie wzmacniają cały organizm, usuwają drżenie nóg i rąk, „odświeżają nerwy i krew”. Zapobiegają wszelkim chorobom, ciało jest prężne, a twarz piękna i młodzieńcza.

UWAGA: Podawane ilości ziół należy zażywać po uprzednim rozcieńczeniu ich herbatką ziołową lub wodą. Jeśli przydarzy się choroba, której zioła szwedzkie nie wyleczą na pewno można je stosować jako istotny środek wspomagający jej leczenie.

sobota, 12 grudnia 2015

Zioła szwedzkie


SKŁĄD
10 g piołunu, 5 g mirry, 0,2 g szafranu, 10 g liści senesu, 10 g kamfory, 
10 g korzenia rabarbaru, 10 g korzeni kurkumy, 10 g manny, 10 g teriaku
5 g dziewięćsiłu, 10 g korzeni arcydzięgla

Oryginalne zioła szwedzkie według M.Treben to sprawdzony środek domowy o wielu zastosowaniach. 
Zestawienie pochodzi od szwedzkiego lekarza dr Samsta, który dożył wieku 104 lat, 
który nie zmarł jak można by podejrzewać, ze starości, ale w wyniku wypadku podczas jazdy konnej. 
Po śmierci lekarza, ta ziołowa mieszanka została odkryta w jego pismach. 

środa, 9 grudnia 2015

Nowa platforma społecznościowa, która ci płaci za to, że z niej korzystasz

Zobacz krótki film tylko 2 minuty i zdecyduj czy się zarejestrować nic nie ryzykujesz rejestracja jest za darmo, 



LINK DO REJESTRACJI   http://astrozofia.futurenet.me/

TU ZAPRASZAM NA WEBINAR DZIŚ O GODZ 20.00   dowiesz się wszystkich szczegółów. 

Warto posłuchać

Kontakt do mnie     
E-MAIL  astrozofia@gmail.com.
SKYPE   Astrozofia 
GG          13266374

poniedziałek, 7 grudnia 2015

Napój oczyszczająco - rozgrzewający

Napój pomaga oczyścić wątrobę i wzmocnić system odpornościowy doskonały w okresie jesienno zimowym- rozgrzewa
SKAŁADNIKI
1/2 łyżeczki kurkumy
3 cm kawałek świeżego imbiru (lub 1/2 łyżeczki imbiru w proszku)
sok z połowy cytryny 
1/8 łyżeczki pieprzu cayenne
2 szklanki wody
miód do smaku
Do słoika lub dzbanka dodaj pokrojony w kawałki imbir i zalej gorącą wodą. Dodaj kurkumę i pieprz cayenne. Dokładnie wymieszaj. Dodaj cytrynę i  miód do smaku. Możesz  przygotować większą ilość, przelać do termosu i popijać w ciągi dnia.

środa, 2 grudnia 2015

Koctail na bakterie, wirusy i grzyby cz II

SKŁADNIKI
2,5 szklanki naturalnego octu jabłkowego
1/4 szklanki posiekanego czosnku 
1/4 szklanka posiekanej cebuli
1 łyżka startego na tarce imbiru
2 łyżki tartego chrzanu (kupiony korzeń świeżo tarty)
Wszystkie składniki włożyć do dużego, szklanego słoja. Zalać całość octem jabłkowym i dokładnie wymieszać. Słoik nakryć gazą i odstawić  na 2 tygodnie w ciemne miejsce, codziennie wstrząsać Po dwóch tygodniach wymieszać i odcedź płyn od pozostałych składników. Powstały płyn jest tą miksturą, która wzmacnia organizm:walczy z grzybami, wirusami i bakteriami. Można ją pić na łyżeczce jak syrop lub tez rozcieńczyć z wodą i popijać codzienne,